top of page
Gökdelenler ve Türk Bayrağı
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
KARON Hakkında
Karon 5N1K

KARON yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunan bir toptan ticaret şirketidir. Seçilmiş markaları tüm temel değerleri ile dağıtan KARON, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya ve beklentilerini aşmaya çalışmaktadır. Çok çeşitli yiyecek ve içecek, temizlik ürünleri ve daha fazlasına sahiptir ve tüm ihtiyaçlarınız için tek noktadan alışveriş/ticaret sağlamaktadır.

Konteyner Sahası

Temsilcisi olduğu markalar, Türkiye'nin en seçkin noktalarında seçkin bir müşteri kitlesiyle buluşmaktadır. Bu da KARON’u tercih edilen bir iş ortağı yapmaktadır. KARON’un basit bir misyonu vardır: Müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmak, mükemmel hizmet sunmak, ve büyümelerine yardımcı olmak. Değerleri, kültürünün önemli bir parçası ve sürekli büyümesinin ve başarısının kaynağıdır.

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile KARON, seçkin markalardan geniş hatlı gıda ürünlerine kadar yerli ve ithal gıda, kuruyemiş, un, zeytinyağı, sağlıklı ve vegan atıştırmalıklar, organik çiftlik ürünleri, temiz tarım ilkesiyle özenle üretilmiş yaş sebze ve meyve, temizlik deterjanları ve kimyevi madde, güzellik ve kozmetik ürünleri, kereste, medikal ve tibbi ürünler, kağıt ve kağıt ürünleri ile baskı ambalaj matbaa şirketlerini portföyünde bulundurmaktadır. Piyasa talebin uygun ürünleri ve hizmetleri müşterisine en hızlı ve en doğru şekilde sunmayı hedeflemektedir. Sorumlu tedarik ortaklarıyla ortaklık kurarak müşterilerinin itibarını artırmak, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun geniş bir ürün çözümleri yelpazesi sunmasına olanak tanır. Sürdürülebilirlik ve gıda güvenliği, sektör düzenlemelerine bağlılığının müşterileri için riskleri azaltmaya yardımcı olduğu işlerinde ana temalardır. KARON’un yerel odağı, başarısında önemli bir itici güç olmustur ve her topluluktaki müşterilerle güçlü ilişkiler geliştirmesini sağlamıştır.

KARON’un müşteri portföyü ve ürün grubundaki en büyük güç, kapsamlı ürün sunumu, ürün yelpazesi geliştirme, lojistik yetenek, pazara nüfuz etme ve teknoloji ile yansıtılan çeşitliliğidir. Katma değerli bir zihniyet, müşterilere doğrudan fayda sağlayan proaktif bir yaklaşımdır. KARON, satış noktasının amacına uygun, kişiye özel çözümlerle geniş bir küçük, orta ve büyük müşteri yelpazesine hizmet vermektedir. Sürekli olarak değer katabileceği ve müşterileriyle ilişkilerini derinleştirebileceği alanlar arar. KARON, ne kadar büyük veya ne kadar küçük olursa olsun, aşağıdakiler de dahil olmak üzere her tür gıda ve gıda dışı hizmeti müşterisini idare edebilecek hizmet kapasitesine ve teklife sahiptir:

Karon İhracat - İthalat olarak hizmet verdiğimiz sektörler aşağıdaki gibidir.

Oteller

Kahve Dükkanları

Yerel Restaurantlar

Süper Marketler

Restaurantlar

Bar & Publar

Yolcu Gemileri ve Hava Yolları

Fast Food Zincir Restaurantları

Ofis & Okul ve Üniversiteler

IMG_8541 kopyala
Konteyner Sahası
E-BÜLTEN ÜYELİK FORMU

ABONE OLUN

Web sitemize kayıt olarak güncel destek duyurularını elektronik posta ile alabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

KARON, ülke çapında doğrudan dağıtım İstanbul, Bursa, Trabzon ve Antakya’daki depoları ile Türkiye'de ülke çapında bir mevcudiyete sahiptir. Sağladığı ürün ve hizmetlerle ilgili tüm ulusal ve uluslararası standartları benimsemektedir. Yasal mevzuat gerekliliklerini ilke olarak takip ederek, kuruluşunun her biriminde kalite ve gıda güvenliği açısından yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir. Deneyimli kadrosu ile; müşteri, ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünler sunarak sektörde saygın bir firma olmak, KARON’un vizyonunu ortaya koymaktadır.

İyi tarım uygulamaları ve Avrupa Birliği standartlarında üretim yapan paydaşlarıyla işbirliğinin başlangıcından itibaren sürdürülebilirlik üzerine vermiş olduğu sözlerden daha da iyisini yapmayı hedeflemekte, doğa-insan ilişkisine değer vermekte ve saygı duymaktadır.

bottom of page