top of page
Kuruyemiş Standı
HİZMETLER
GIDA
Karon Gıda Ürünlerini Keşfedin
Doğal Gıda Ürünleri

Gıdaların üretim sürecini ifade eden organik terimi, doğal yaşama geri dönüşün başladığı son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Peki bir ürünün gerçekten organik gıda olup olmadığı nasıl anlaşılır? Öncelikle organik etiketinin kullanılabilmesi için içerisinde kesinlikle yapay katkı maddeleri kullanılmadığından emin olmalısınız. Örneğin renklendirici, tatlandırıcı, koruyucu gibi maddeler içermemelidir. Organik gıda kategorisinde olan ürünlerin bitkileri, doğal gübreler kullanılarak iyileştirilmeye çalışılır.

Kuruyemiş Alışverişi

Organik Gıda Nedir? Yapay kimyasallar, hormonlar, genetiği modifiye edilmiş organizmalar kullanılmadan yetiştirilen ürünlere organik gıda denir. Meyveler, sebzeler, et çeşitleri, tahıllar ve süt ürünleri organik olarak yetiştirilebilecek ürün alternatifleri arasında sayılabilir.

Gıda sektöründe yaygınlaşan endüstriyel üretimin; hızlı, düşük maliyetli ve standart kalitede ürünlerinin doğallıktan uzaklaşmaya başlaması ve sağlık açısından olumsuz etkilere sebep olabileceği endişesiyle doğal gıda ürünlere yönelmek istiyor fakat her yerde bulamıyor olabilirsiniz. KARON, dünyaca ünlü markalara ve yerli üreticilere ait organik, doğal ve gurme lezzetleri ayağınıza getiriyor. Kahvaltılık organik ürünler, doğal içecekler, soslar, atıştırmalıklar, çikolatalar, tatlılar, baharatlar, çorbalar, zeytin ve zeytinyaglari gibi farklı kategorilerde onlarca ürünü tek bir çatı altında toplayan KARON, güvenilir markaların organik ürünlerinin yanı sıra çölyak hastalarının rahatlıkla tüketebileceği glutensiz ürünler ve vegan gıdalar da bulunuyor.

Sağlıklı yaşam konusunda deneyimlerimizi, ürün geliştirme alanında da kullanarak çalışmalarımıza devam ediyor, yeni doğal lezzetler, besin takviyeleri, ekstraktlar, değerli yağlar, organik kişisel bakım ürünleri ve daha pek çok ürünü markalarımızı deneyimleyen ve benimseyen müşterilerimizin iç görülerinden yola çıkarak ailemize ekliyoruz. Ege topraklarından doğal zeytinyagi KARON’un ürün portföyünde yerini almaktadır. Zeytinyağının kalitesi, hasat edilen zeytine ve diğer faktörlere bağlıdır. Zeytin ağacının yetiştiği coğrafya, iklim koşulları, ağaçların bakımı, hasat zamanı, işlenme şekli ve süresi, saklama koşulları gibi birçok iç ve dış etken kaliteye, kokuya, tadına, asiditesine etki etmektedir. Bu etkilerin bilincinde olarak, tüm ürünlerimiz üretim öncesi ve üretim sonrasında fiziksel, kimyasal ve duyusal testlere tabi tutularak kontrol edilmektedir. Ürün seçim aşamasında, ürün giriş kalite kontrol sürecinde, ürünü satın alma ve üretime giriş işlemlerinde hassasiyetle kontrol sağlanmaktadır. Bu hassasiyet sayesinde o yılın ve bölgenin en iyi lezzet skalasına uygun zeytinler seçilerek calistigimiz şirkete gelmekte ve değerli markasıyla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Sizlerle iletişimde olduğumuz tüm kanallarda hızlı, yarar sağlamaya odaklanmış, kullanıcı memnuniyetine dayalı bir ilişki kurmak ve sağlıklı yaşam yolculuğunuzda her daim yanınızda olmak öncelikli hedefimiz.

GIDA ÜRÜNLERİ KATALOĞU

HEMEN İNCELE

KARON güvencesiyle 100’ün üzerinde seçkin markanın 1500’den fazla ürününü hemen inceleyin!

pngegg (1).png
bottom of page